Головна » 2011 » Квітень » 21 » MuseScore
01:48
MuseScore
MuseScore 
MuseScore є WYSIWYG-редактором з можливістю швидкого введення нот як з клавіатури комп'ютера, так із з зовнішньої MIDI-клавіатури. Підтримується імпорт та експорт даних у форматах MIDI і MusicXML, а також імпорт файлів у форматі застосунку Band-in-a-Box. Крім того, програма може експортувати партитури у файли PDF, SVG і PNG, або в документи LilyPond для подальшої точної доробки партитури.
У програмі реалізований альтернативний інтерфейс для редагування власних документів під назвою Інспектор. Він являє собою діалог з деревом документа, де можна змінювати ті чи інші значення введенням чисел, або вибором потрібних параметрів.
Реалізована система шаблонів, можливе збереження та завантаження стилів оформлення партитури. Є зручна ручна вставка розриву рядка і сторінки.
Для відтворення партитури використовується або синтезатор FluidSynth, що завантажує вбудований семпл у форматі SF2, або будь-який зовнішній синтезатор (через ALSA та/або JACK).
Інтерфейс програми перекладено біля 30-ма мовами, зокрема і українською.


Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 468 | Додав: Мелодія | Теги: нові матеріали на сайті Маківка, MuseScore, нотний редактор, програма для створення нотних парти | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Будемо вам дуже вдячні, якщо ви розмістете нашу кнопку на своєму сайті

Народний вокальний квартет Маківка

Корисні посилання