Вітаємо гостей на нашому сайті!

Наш сайт присвячений творчості народного вокального квартету "Маківка". Інформація про колектив, про його творчу діяльність, репертуар розкрита на сторінках сайту. Тут ви знайдете нотний та музичний матеріал, а також тексти пісень з репертуару квартету.
Сайт зацікавить прихильників хорового мистецтва, адже тут зібрані цікаві матеріали про творчість хорових колективів України. Керівникам аматорських хорових колективів запропонуємо статті щодо методики роботи з хоровими колективами, а також ноти, хорові партитури.
Сайт буде цікавим і для клубних працівників, адже вміщує сценарії клубних заходів. Прослухати та завантажити музичні файли ви зможете на сторінках "Музичного архіву". В каталозі файлів ви знайдете програми, ноти, тексти пісень тощо.
Шановні гості, пропонуємо вам стати користувачами нашого сайту. Для цього вам потрібно зареєструватися, або зайти під своїм іменем. Адже саме користувачі мають змогу завантажувати файли, спілкуватися на форумі, додавати матеріали.
Шановні гості, користувачі, друзі, не будьте байдужими, залишайте, будь ласка, свої коментарі, оцінюйте матеріали, беріть участь в опитуваннях, спілкуйтесь на форумі. А ми завжди раді вам!

То ж ласкаво просимо на сайт!


Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Будемо вам дуже вдячні, якщо ви розмістете нашу кнопку на своєму сайті

Народний вокальний квартет Маківка

Корисні посилання