Головна » Файли » Нормативні документи

Примірні Типові штатні нормативи клубних закладів

УВАГА!
Шановний гість, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Для того щоб завантажити файл вам необхідно зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

[ Реєстрація | Вхід ]

ПРИМІРНІ ТИПОВІ ШТАТНІ НОРМАТИВИ

клубних закладів, центрів народної творчості та інших культурно-освітніх центрів

та установ державної та комунальної форми власності

системи Міністерства культури України


I. Загальні положення

1.1. Примірні Типові штатні нормативи поширюються на клубні заклади, центри народної творчості, парків культури та відпочинку та інші культурно-освітні центри та установи державної та комунальної форми власності системи Міністерства культури України (далі - заклад) і використовуються при формуванні їх штатів.

1.2. У разі виробничої необхідності керівникам закладів надається право змінювати штати окремих структурних підрозділів за рахунок посад інших структурних підрозділів в межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Заміна посад працівників може здійснюватись лише в межах однієї категорії (творчого, адміністративно-господарському персоналу тощо).

1.3. Якщо для організації та забезпечення культурно-дозвіллєвого процесу виникає потреба у введенні посад, не передбачених Примірними Типовими штатними нормативами, можуть вводитись додаткові штатні одиниці за окремим рішенням засновника. Штатні розписи для найбільших клубних закладів і клубних закладів, для яких за змістом, обсягом та умовами роботи не можуть бути застосовані Примірні Типові штатні нормативи, штатні розписи розробляються та затверджуються засновником в індивідуальному порядку.


Це лише частина документу. Повну версію даного документу рекомендуємо завантажити.


Категорія: Нормативні документи | Додав: Мелодія | Теги: клубним працівникам, типоаий штатний розпис закладів кул, посади клубних установ, Примірні Типові штатні нормативи кл
Переглядів: 3921 | Завантажень: 27 | Рейтинг: 4.0/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Будемо вам дуже вдячні, якщо ви розмістете нашу кнопку на своєму сайті

Народний вокальний квартет Маківка

Корисні посилання