Єльцова Тетяна Іванівна в 1981 році закінчила Дніпропетровське культурно-освітнє училище за спеціальністю хормейстер. Свою трудову діяльність розпочала художнім керівником Михайлівського сільського будинку культури. В 1987 році була переведена в Томаківський районний будинок культури, де працює і нині обіймаючи посаду провідного методиста.

Стаж роботи Тетяни Іванівни на культурно-освітній ниві – 29 років. Протягом цього періоду вона зарекомендувала себе, як хороший фахівець і організатор. Творчий доробок Тетяни Іванівни за час роботи в Михайлівському СБК – це безліч різних за формою, змістовних, цікавих заходів: тематичних вечорів, концертів художньої самодіяльності, усних журналів, конкурсів, розважальних програм, обрядових заходів, свят народного календаря та ін. Вона була керівником мішаного хору колгоспу (на той час) «Перше травня», що налічував до 50 співаків, керівником жіночого вокального ансамблю та вокально-обрядового ансамблю, керівником дитячої вокальної групи «Веснянки». Ці колективи брали участь в районних та обласних оглядах-конкурсах, фестивалях народної творчості і неодноразово були відзначені почесними грамотами та дипломами.

Працюючи в Томаківському районному будинку культури з 1987 року, значну увагу приділяє методичній роботі, а це: проведення районних семінарів культпрацівників; розробка методичних посібників на допомогу сільським клубним закладам; вивчення, узагальнення та розповсюдження передового досвіду кращих закладів культури; проведення показових заходів, оглядів-конкурсів, фестивалів і т. ін..

Протягом своєї трудової діяльності Єльцова Т.І. приділяє значну увагу роботі з молоддю. Вона була організатором і керівником молодіжного вокального ансамблю «Дівчата» та гурту «Репмони». Веде гурток сольного співу, учасники якого беруть активну участь в заходах районного Будинку культури, районних та обласних фестивалях, деякі з них є лауреатами обласних фестивалів, кілька вихідців гуртка сольного співу вступили до Дніпропетровського училища культури на хоровий відділ.

Та найбільш захоплюється Тетяна Іванівна хоровим мистецтвом. В цю справу вона вкладає все своє вміння, свій талант і свою душу. В 1990 році Т.І.Єльцова була організатором ансамблю народної пісні «Маківка», що налічував 25 співаків. Під її керівництвом ансамбль вів активну творчу діяльність протягом восьми років. Постійна робота над поповненням репертуару, над ансамблем, над виконавською майстерністю, участь у заходах районного Будинку культури, виїзні концерти по району, участь в обласних заходах, фестивалях, оглядах-конкурсах – такий творчий шлях пройшла Тетяна Іванівна разом з «Маківкою», зробивши вагомий внесок у справу відродження національної культури.

Справу ансамблю народної пісні гідно продовжує народний вокальний квартет «Маківка», який розпочав свою діяльність під керівництвом Єльцової Т.І. в жовтні 2005 року. Єльцова Т.І., будучи учасником і керівником квартету наполегливо працює над розвитком голосових даних співаків, удосконаленням виконавської майстерності. Під час роботи над партитурами творів, працює над строєм та ансамблем, прагне досягти досконалості звучання та найбільш точної передачі характеру творів.

про квартет     учасники квартету     репертуар
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Будемо вам дуже вдячні, якщо ви розмістете нашу кнопку на своєму сайті

Народний вокальний квартет Маківка

Корисні посилання