Єльцова Тетяна Іванівна. Керівник і учасник квартету. Сопрано. Тетяна Іванівна музикою захоплювалася з дитинства. З тих пір і мріяла присвятити себе мистецтву. Тому, коли настав час обирати професію, не роздумуючи вступила до Дніпропетровського культурно-освітнього училища і здобула професію хормейстера. ЇЇ завжди приваблював хоровий спів, багатоголосся. Тетяна Єльцова - фахівець за покликанням.


Тюпа Світлана Степанівна. В квартеті виконує партію альта. Світлана не уявляє свого життя без пісні, без творчості. Разом з керівником Тетяною Єльцовою вони співають ще зі шкільних років, на той час Світлана і Тетяна були однокласниками і подругами. Світлана своїм прекрасним мелодійним голосом завжди зачаровувала слухачів. Можна впевнено стверджувати, що ця талановита співачка має дар від Бога


Сисолятін Ігор Олександрович. В квартеті виконує партію тенора.Ігор - надзвичайно талановита людина. Він не лише прекрасний співак. Творчий доробок Ігоря - це безліч прекрасних пісень та віршів. На його рахунку чотири сольних авторських концерти, які проходили під назвою "Все, що в серці маю..." Неодноразово був учасником та лауреатом обласних фестивалів.


Літвінов Василь Миколайович. В квартеті виконує басову партію.Творчість Василя Миколайовича багатогранна. Пісня для Літвінова - це поклик, це життя. Але у Василя Миколайовича є ще одне захоплення - це поезія. Свої вірші він присвячує рідним, колегам, друзям. Його вірші оптимістичні, налаштовують на позитив, покращують настрій.


Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Будемо вам дуже вдячні, якщо ви розмістете нашу кнопку на своєму сайті

Народний вокальний квартет Маківка

Корисні посилання