Народний вокальний квартет "М а к і в к а"

Можливо не всі, але ті, хто шанує українську пісню, напевне, знають таку легенду: «Якось Бог вирішив наділити дітей світу талантами. Французи вибрали елегантність і красу, угорці – любов до господарювання, німці – дисципліну і порядок, діти Росії – владність, Польщі – здатність до торгівлі, італійці отримали хист до музики…

Обдарувавши всіх, піднявся Господь Бог зі святого трону і раптом побачив у куточку дівчину. Вона була боса, одягнена у вишивану сорочку, руса коса переплетена синьою стрічкою, а на голові багряний вінок з червоної калини.

– Хто ти? Чого плачеш? – запитав Господь.

– Я – Україна, а плачу, бо стогне моя земля від пролитої крові, пожеж. Сини мої на чужині, на чужій роботі, вороги знущаються із вдів і сиріт, у своїй хаті нема правди і волі.

– Чого ж ти не підійшла до мене скоріше? Я всі таланти роздав. Як же зарадити твоєму горю?

Дівчина хотіла вже піти, та Господь Бог, піднявши правицю, зупинив її.

– Є в мене неоціненний дар, який уславить тебе на цілий світ. Це пісня.

Узяла дівчина-Українка дарунок і міцно притисла його до серця. Поклонилась низенько Всевишньому і з ясним обличчям і вірою понесла пісню в народ.

З тих пір і дивує весь світ українська народна пісня. І крокує вона поруч з українським народом. І без пісні вже неможливо уявити собі життя". 

Наш сайт про людей, які дійсно не уявляють своє життя без пісні. Це учасники народного вокального квартету "Маківка" Томаківського районного будинку культури.

Народний вокальний квартет "Маківка" протягом шести років веде успішну творчу діяльність, радує глядачів своїми виступами, дарує людям щиру українську пісню.


 

керівник квартету     про квартет     учасники квартету     репертуар    

Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Будемо вам дуже вдячні, якщо ви розмістете нашу кнопку на своєму сайті

Народний вокальний квартет Маківка

Корисні посилання